samozdrav

Anotacija. Daktaro nuomonė.

Treniruoklis „Samozdrav“ – natūraliosios medicinos ir kosminių technologijų produktas, apsauga širdžiai ir kraujagyslėms

       Treniruoklis „Samozdrav“ yra specialus kvėpavimo prietaisas, kurį išrado, sukūrė ir užpatentavo Rusijos medicinos mokslų akademijos akademikas N. A. Agadžianianas ir jo kolegos iš Samaros. Kvėpavimo treniruoklis padeda natūraliu, nemedikamentiniu būdu, pašalinti pagrindinę širdies – kraujagyslių ligų priežastį – arteriniame kraujyje sumažėjusį angliarūgštės dujų (CO2) kiekį. Jis susideda iš dviejų dalių: pagrindinės dalies – kapnikatoriaus, kurio veikimo esmė yra padidinti CO2 kiekį kraujyje, ir kapnometro, kuriuo galima matuoti kvėpavimo lygį ir anglies dvideginio kiekį kraujyje.
        Kapnikatorius oficialiai vadinamas „Treniruokliu – fizkultūriniu imitatoriumi“ (TFI), kadangi kvėpuojant šiuo aparatu organizme vyksta pasikeitimai, analogiški pasikeitimams, kurie vyksta dėl fizinių krūvių, pvz., kasdieninis bėgiojimas, jogos pratimai. Tačiau pastarieji būdai reikalauja daug valios pastangų ir laiko sąnaudų. Kasdien 30-60 min. kvėpuojant per kapnikatorių įprastu, ramiu, lygiu, be sulaikymų kvėpavimu, gauname laikiną, padidintą CO2 kiekį kraujyje (priklausomai nuo reguliavimo, bet ne daugiau už normą 6,5 %).

         Naudojant antrą įrenginį – kapnometrą, galima 1 kartą per 2 mėn. patiems pamatuoti savo kvėpavimo intensyvumą ir stebėti jo normalizavimo procesą. Taigi, TFI (treniruoklis fizkultūrinis imitatorius) – kapnikatorius yra fiziologijos mokslo ir inžinerinės kūrybos produktas, padedantis atkurti normalią kraujotaką ir stiprinti žmogaus sveikatą, mažiau suvartoti vaistų. Tokie veiksniai kaip judėjimo stoka (hipodinamija), įvairūs stresai, nervinė įtampa ir kiti gyvenimo iššūkiai veikia žmogaus organizmą neigiamai: ima siaurėti kraujagyslės, sutrinka audinių aprūpinimas krauju, deguonimi, atsiranda lėtinės ligos, beveik visada padidėja kraujospūdis – atsiranda hipertonija. Pakanka per dieną vienos trumpalaikės kvėpavimo treniruotės ir jūsų kvėpavimo intensyvumas, esant ramybės būklei, per keletą mėnesių gali sumažėti iki normos.

         Kasdieninės 30-60 min. trukmės treniruotės 4-10 mėn. padeda atsistatyti susiaurėjusioms kraujagyslėms į geresnę būklę, padidėja jų spindis, taigi, sumažėja poreikis nuolat naudoti didelius kiekius kraujagysles plečiančių medikamentų. Normalizuojasi širdies apkrova, kraujo spaudimas, pagerėja visų organų, taip pat ir širdies bei smegenų aprūpinimas krauju, deguonis lengviau patenka į audinius. Infarkto ir insulto grėsmė sumažėja. Organizmo normalaus aprūpinimo krauju atkūrimas yra svarbi profilaktikos sąlyga, norint išvengti kvėpavimo organų, širdies-kraujagyslių sistemos, virškinamojo trakto, judėjimo-atramos aparato ir kitų negalavimų, kuriuos sukelia kraujotakos sutrikimai ir raumenų spazmai.

         Kraujo mikrocirkuliacijos pagerėjimas gali padėti išvengti ar bent palengvinti daugelį lėtinių ligų, tokių kaip hipertonija, išeminė širdies liga, osteochondrozė, astma, bronchitas, nemiga, alergija, aterosklerozė, migrena, artritas, parodontozė, artrozė, prostatitas, kolitas, gastritas, vidurių užkietėjimas, skrandžio žaizdų ligos ar 2-o tipo diabetas. Treniruojantis padidėja organizmo imunitetas, atsparumas virusiniams susirgimams, gripui ir kt.

        Suprantama, kad vieniems šis kvėpavimo treniruoklis padės visiškai susigrąžinti sveikatą, kitiems jis padės mažiau. Tai priklausys nuo ligos atsiradimo priežasties, organizmo galimybių ir savybių, žmogaus noro sau padėti bei kitų išorės veiksnių. Tačiau patirtis patvirtina, kad kvėpavimo pratimai visais atvejais pagerino gyvenimo kokybę, sureguliavo kvėpavimą, pagerino bendrą savijautą ir smarkiai sumažino poreikį vartoti vaistus.

       „Samozdrav“ naudojimo išskirtinė ypatybė, tai paprastumas ir kiekvienam prieinamumas. Kompleksu gali naudotis bet kuris žmogus, bet kokio amžiaus, kadangi čia jam nereikalingos jokios fizinės ar valios pastangos. Naudojant kapnikatorių, nesugaištama papildomai laiko, kadangi juo galima naudotis pvz., skaitant laikraštį ar žiūrint televizorių. Svarbu, įsigijus aparatą, atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, kurioje aprašyta (kartu su iliustracijomis) kapnikatoriaus surinkimo etapai ir kapnometro naudojimo taisyklės.

 

Krūtinės skausmai, aukštas kraujospūdis dėl žemos CO2 koncentracijos

Zarubina Nina Aleksandrovna, 53 metų, profesija – gydytoja terapeutė.

Daugiau kaip penkerius metus mane vargino krūtinės skausmai, išsiplečiantys į kairiąją ranką. Paprastai tas atsitikdavo po fizinių krūvių, o praeidavo poilsiaujant arba pavartojus plečiančiuosius preparatus.

Taip pat paminėtini tokie simptomai kaip galvos svaigimas, dusimas. Kraujospūdis buvo padidėjęs iki 160 – 100, vartojant vaistus palengvėdavo, tačiau neilgam.

Galop, įtarusi rimtą širdies ligą, aš kreipiausi į ligoninę, tačiau visi fizikiniai ir laboratoriniai tyrimai bei rentgenas neparodė nukrypimų nuo normos, išskyrus dujinę kraujo sudėtį. Anglies dvideginio koncentracija buvo ties žemutine riba – 36 mm gyvsidabrio stulpelio. Tai dar laikoma leistina norma, tačiau aš jau buvau girdėjusi apie Cosmic Health, todėl atkreipiau dėmesį į šį rodiklį.

Taigi nusipirkau aparatą. Skaitydama instrukciją aš supratau mokslinį metodo pagrįstumą, tačiau abejonių vis dar buvo. Kvėpavimo lygio matavimas kapnometru nustatė 4,2 % anglies dvideginio palyginus su norma 6,5 % (pagal instrukciją). Aš pradėjau treniruotis.

Pirmuosius rezultatus pastebėjau po trijų savaičių – pasirodė, kad dabar galiu užlipti laiptais nesustodama. Toliau, po pusantro mėnesio treniruočių aš jau galėjau nutraukti reguliarų plečiančiųjų preparatų vartojimą. Po keturių mėnesių VISI ligos simptomai išnyko.

Pastaruosius dvejus metus aš jaučiuosi sveika, kraujo spaudimas mano amžiui normalus, matavimai kapnometru rodo 6,2 % CO2. Įdomu pažymėti, kad treniruočių metu aš netekau 12 kg viršsvorio. Aš stengiuosi daugiau judėti, nebijau fizinių krūvių. Kas dėl aparato – tai puikus išradimas, esu įsitikinusi, kad šiandien nėra geresnės priemonės, galinčios padėti žmogui jaustis sveikesniam natūraliu būdu.

atgal